Deskorolki

Filter

Wyświetlanie 1–12 z 614 wyników

Deskorolka przeznaczona jest do swobodnej jazdy na rolkach i wykonywania trików (kształtów): flipów, grindów itp. Modele te są używane przez doświadczonych skateboarderów i początkujących. Mogą być używane do nauki, amatorskiej i profesjonalnej jazdy na łyżwach. Nadaje się do twardych, ulepszonych powierzchni.

Rodzaje deskorolek

W katalogu znajdziesz tanie deskorolki OXELO dla dorosłych i dzieci w rozmiarach: 27.9″, 7.87″, itp. Oprócz deski w sklepie internetowym Decathlon można kupić kółka, łożyska, a także inne akcesoria. Dowiedz się, ile kosztuje dany model i zapoznaj się z parametrami technicznymi na stronie internetowej.

Zalety

Inteligentna konstrukcja pokładu i zawieszenia zapewnia stabilność łuku i dynamiczne przyspieszenie. Modele są testowane w rzeczywistych warunkach, spełniają normy europejskie, są odporne na zużycie. 2 lata gwarancji przy użytkowaniu zgodnym z przeznaczeniem.

Cechy konstrukcyjne

Deskorolka średnio wklęsła, posiadająca szeroki nos i część ogonową, zaliczana jest do deskorolek trikowych i pozwala na wykonywanie skomplikowanych elementów. Produkty charakteryzują się uniwersalnością. Kółka poliuretanowe zapewniają płynny, bezgłośny ruch. Koła mocowane są do pokładu za pomocą gum poliuretanowych. Aluminiowe zawieszenie jest lekkie i wytrzymałe. Długość deski jest dostosowana do budowy człowieka.

Jakość odbicia zapewnia wielowarstwowa struktura płyty. Do produkcji używa się 7 warstw drewna klonu kanadyjskiego lub brzozy.

Konserwacja deskorolek

Płytę należy myć czystą wodą o temperaturze nie przekraczającej 60 C. Należy go przechowywać bez zdejmowania zawieszenia w miejscach chronionych przed słońcem. Przetrzeć części metalowe, aby uniknąć rdzewienia.

Jak wybrać?

Kryterium wyboru jest szerokość płyty. Im węższy produkt, tym większa manewrowość. Ta opcja jest optymalna dla początkujących rolkarzy i riderów. Szeroki pokład charakteryzuje się stabilnością i bezpieczeństwem. Nadaje się do tricków i jazdy na rampie. Na stabilność i manewrowość wpływa również rozstaw osi i długość deskorolki.